Büyük bir aile

Hakkımızda

Büyük bir aile...

Sağlık hazinesinin özenle korunması için gayret gösteren fedakar bir yapı..

Sunulan her tür hizmetin “ilkelerle çevrelenmesini” ilke edinmiş samimi ve güçlü bir kadro..

“Aile” kavramını toplumsal hayata taşımış, kurum kimliğini bir aile bütünlüğü ile sunmakta olan sağlık destekçileri..

2012 yılından itibaren Samsun Büyükşehir Belediyesi İş Geliştirme Merkezinde faaliyet ( İŞGEM ) gösteren Hanımağa tekstil medikal kurulduğu günden bu yana kendine pusula edindiği "Dürüst Ticaret" politikasından zerre taviz vermemiş olan Hanımağa tekstil medikal; üretimden satışa her alanda her ürününde gösterdiği hassasiyetle yoluna devam etmektedir.

Yapılan tüm çalışmalarda çalışanları ile bir bütünlük sunan Hanımağa tekstil medikal tüm uygulamalarında dil olarak bir “aile” dilini kullanmayı tercih etmektedir. Ve bir aile olarak HANIMAĞA Ailesi müşteri memnuniyetini, şirket genelinde güvence altına almış ve kurumsallaştırılmış bir politika haline getirmiştir.

Hanım ağa tekstil, Medikal sağlık Sektörünü çok iyi tanıyor ve ürünlerini en kaliteli hammaddelerden üretiyor. %100 Gümüş iplikleri sayesinde özellikle uzun süreli ameliyatlarda oluşan statik elektriği ortadan kaldırarak vücut konforunun sürekliliğini sağlayan ürünler kullanılmaktadır.

Kendi üretim tesislerinde gelişen teknolojiyi takip ederek hızlı ve modern makinalarla ihtiyaca cevap vermektedir. imalatını yaptığı tüm ürünlerde hanımağa tekstil, en kaliteli hammaddeler kullanarak Tüm ürün çeşitlerine özel dokumalar yaptırmaktadır.… Geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi ve şıklığı ürünlerine yansıtmaktadır… “Müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi şirketimizin değeridir” anlayışı ile çalışmalarını sürdüren hanım ağa tekstil ürün çeşitliliği nedeniyle müşteri çeşitliliği ile de dikkat çekmektedir. GÖRSEL (Ceset torbası ,YATAK KORUYUCU ALEZLER,MAMOGRAFİ,HASTA,KEMOTERAPİ,ÖNLÜKLERİ ÜRETEREK PAZARINA YENİLERİNİ EKLEMİŞ,STERİL CERRAHİ ÖNLÜKLERİ,REUSABLE BOKS GÖMLEKLERİ,KOMPRESSLER,NON-STERİL SEDYE ÖRTÜLERİ,REUSABLE SEDYE ÖRTÜLERİ,DİSPOSABLE MEDİKAL TEKSTİLDE 110 KALEM ÜRÜN İMALATI,REUSABLE 12 KALEM ÜRÜN İMALATI,STERİL DİSPOSABLE CERRAHİ ÖNLÜK VE ÖRTÜLER ) KUSURSUZU ARAYAN CERRAHLAR İÇİN Tıbbi tekstil nonsteril-steril pazarında üretici- ithalat-ihracaat olarak ticari hayatına başlayan firma, günümüzde ihracaat faaliyetlerine ek olarak Samsun’da ürettiği, Avrupa kalitesinde ürettiği bazı ürünlerin dünya pazarında pazarlanmasını ve ihracatını üstlenmiştir. Tahran, Kuzey Irak, Gürcistan’la,AZERBEYCAN,RUSYA, ihracaata başlayan firma büyümekte olan bünyesiyle genç, dinamik yapısıyla her geçen gün göz doldurur niteliğinde işler başarmaya devam ediyor. Üretimini aldığı sertifikalarla daha üst seviyelere taşıyan Hanımağa Tekstil Medikal hizmet kalitesini ve güvenirliliğini çalışanlarının güleryüzü ve samimiyetinde de sunmaktadır. Müşterileri ile ilişkilerini daha da kuvvetlendirecek değerler sunabilmeyi hizmet kalitesinin bir ölçütü olarak nitelendiren firma; iş politikasını müşterileri ile birlikte çalışarak onlara kalite, değer, hizmet ve yenilik vermek şeklinde belirlenmiş bir yol haritası ile sunmaktadır. Alanında bölgesinin lideri olan hanım ağa tekstil “satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi,LOJİSTİKTE VERDİĞİ DESTEK, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar” düşüncesini çalışmalarında eksen edinmiş olan HANIMAĞA Ailesi; İddialı ve yetenekli gençler için çekim merkezi olmak, yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmayı HANIMAĞA Ailesinin devamlılığı için bir yol seçmiştir.

Hanımağa Ailesi olarak kendimize sizin gözünüzle bakıyoruz..

İstiyoruz ki kaygı değil güven duyun..

İstiyoruz ki yeni gelişmeleri birlikte takipedelim..

İstiyoruz ki çalışmalarınızda çözümler sunan olalım..

İstiyoruz ki siz müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayalım.. hep birlikte kocaman bir “aile” olalım..

Üstün performans, üstün hizmet kalitesi ve nitelikli ürünlerle Hanımağa Ailesi olarak hazırız..