Disposable Tulum

Disposable Tulum Ürünümüzü Telefon İle Sipariş Vermek İsterseniz 0 362 230 86 72 Nolu Telefonu Aramanız Yeterlidir

KULLANIM ALANI

Tulumlar , giyen kişinin kirlenmesini ve tehlikeli maddelere karşı korunması amacıyla tasarlanmıştır. Tipik olarak kuru partiküllere ve düşük tehlikeli sıçramalara ve spreylere karşı koruma için kullanılırlar. Genel olarak uygunluğunun belirlenmesi kullanıcının nihai sorumluluğudur. Elbise çıkarıldığında kirlenmiş olabilir ve kullanıcının kirlenmesini önlemek için çıkarılmalıdır.

KISITLAMA

Genel olarak diğer PPE'lerle birlikte kullanıldığında ve Tip 5/6 giysisi için EN gereksinimine tam olarak uyması için bilek, ayak bilekleri, boyun vb.Gibi tüm açıklıklar güvenli bir şekilde bantlanmalıdır. Bunun için gerekli olan bant paketin içindedir. Bantlamanın güvenli bir şekilde olması için , bir başkası tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Kullanıcı, gerekli koruma türü ve genel aksesuarların ve yardımcı ekipmanların doğru kullanılmasından sorumludur. Aşınma veya hasar durumunda, genel olarak çıkarılmalı ve en kısa sürede uygun şekilde atılmalıdır. Kullanıcı, giymeden önce tulumun bütünlüğünü kontrol etmelidir. Isı stresi olasılığı çok sıcak koşullarda dikkate alınmalıdır. Isı stresi, iç çamaşırların ve havalandırma ekipmanının uygun kullanımı ile azaltılabilir veya ortadan kaldırılabilir. Çok yüksek ısı değişiklikleri bu kıyafetin performansını etkileyebilir. Genel olarak, test edilmemiş bazı tehlikeli kimyasallar için risk olduğunda kullanılmamalıdır. Çeşitli kimyasallardan sınırlı koruma sağlanabilse de, lütfen Tip 5 ve 6 testi ile ilgili olarak genelin fiziksel performansına bakınız. Kullanıcı ayrıca kimyasallara dayanıklı eldivenler, botlar ve solunum koruması da giymelidir. Eldivenler lastikli manşeti kaplamalıdır. Kullanıcı tarafından amaçlanan riske göre sınırsız harekete izin vermek için uygun bir beden seçilmelidir. Eğer gerekli görülürse , tavsiye için satıcı ile irtibata geçilebilir.

DEPOLAMA VE İMHA EDİLMESİ

Genellikle , normal depolama uygulamalarına göre saklanabilir, ancak ışık, ısı ve doğrudan güneş ışığından uzak kuru bir yerde saklamanızı öneririz. İmhada ki  kısıtlamalar yalnızca kullanım sırasındaki kirlenmeye bağlıdır. Üretici, giysilerin uygunsuz kullanımı veya imhasından dolayı sorumluluk kabul edemez.

KULLANIM SÜRESİ

Ürünün, ambalajın üzerinde yazılı üretim tarihinden itibaren 5 yıl içerisinde kullanılması tavsiye edilir.

UYARI

Havada katı parçacıklar olması durumunda, fermuarı kaplamanız ve manşetlerin uçlarını ve bacakları yapışkan şeritle çevrelemeniz tavsiye edilir.

Elektrostatik enerji tüketen koruyucu giysi giyen kişi uygun şekilde topraklanmalıdır. Uygun ayakkabı giyilerek ,Kişi ile dünya arasındaki direnç 108'den az olmalıdır.

Elektrostatik enerji tüketen koruyucu giysiler, yanıcı veya patlayıcı ortamlarda veya yanıcı veya patlayıcı maddelerle çalışırken açılmamalı veya çıkarılmamalıdır.

Elektrostatik enerji tüketen koruyucu giysiler, oksijenle zenginleştirilmiş ortamlarda sorumlu güvenlik mühendisinin onayı olmadan kullanılmamalıdır.

TEKNİK DETAYLAR

 • Suya ve bakterilere dayanıklı bir yapıda olacaktır
 • Bir kullanıcıya optimum konfor sağlamak için, lamine Spunbound 60 gr / m2 kumaştan tulum üretilecektir.
 • Ürün beyaz renk olmalıdır
 • Önerilen ürün kafayı tamamen kaplayacak ve kapüşonlu olacaktır.
 • Kapüşonun her kafa boyutuna uyum sağlayabilmesi için, kapüşonun arkasında  bir körük veya bir parça olmalıdır.
 • Kapüşonun açık yüzün kenarına gelen kısmı, yüzü kaplayacak şekilde elastik olmalıdır.
 • Bacaklar ve el bilekleri büzülecektir.
 • Ürün dikişlerden sıvı geçirmez olacak, ürünün ön kısmı fermuarlı ve boynuna kadar boşluk bırakmadan kapanacak ve sıvının fermuardan geçişini önleyecek bir yapıda olacaktır.
 • Üreticinin bilgileri, beden  numarası, üretim tarihi ve son kullanma tarihi paketlerde bulunur
 • Ürünler tek tek şeffaf  torbaya konulacaktır. Bir kutu 100 adet olacak.
 • Ürünlerin dikişlerde hava ve sıvı geçirimsiz bantlar olacaktır
 • Ürünler  EN 14126 Category III Type 5/6 standartlarında olmalıdır
 • İmzalı ve mühürlü referans örneğine göre fermuar kalitesi kullanılacaktır.
 • Ürünün kapüşonu, kol ve ayak bilekleri kauçukla kaplanacaktır
 • Ürünün ağırlığı 230 gr'dır.
SİPARİŞ VER

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi